COPA SALON TİPİ 48 KLİMA İLE GENİŞ ALANLARI 1 DAKİKADA ISITIP 30 SANİYEDE SOĞUTMAK MÜMKÜN!

COPA SALON TİPİ 48 KLİMA İLE GENİŞ ALANLARI 1 DAKİKADA ISITIP 30 SANİYEDE SOĞUTMAK MÜMKÜN!

COPA SALON TİPİ 48 KLİMA İLE GENİŞ ALANLARI 1 DAKİKADA ISITIP 30 SANİYEDE SOĞUTMAK MÜMKÜN!

COPA inverter salon tipi klimalar ile ısıtma ve soğutmanın maliyeti artık daha düşük

 

 

COPA’nın bütçe dostu ve yüksek verimli R32 soğutucu akışkana sahip yeni nesil inverter kliması ‘Salon Tipi Klima 48’, güçlü ısıtma ve soğutma özellikleri sayesinde ortamı sadece 1 dakikada ısıtıp 30 saniyede soğutabiliyor. Sınıfının en üstün özelliklerini bir araya getiren COPA Salon Tipi Klima 48, enerji verimliliği, çevre dostu teknolojileri ve yüksek performansı ile dikkat çekiyor.

 

Yeni COPA Salon Tipi Klima 48, güçlü hava çıkışı ile konferans salonları, açık ofisler gibi geniş mekanlarda da etkili iklimlendirme gerçekleştiriyor.

 

COPA Salon Tipi 48 yeni nesil inverter klimaların avantajları

 

COPA yeni nesil inverter klimalar, 4 yönlü hava akış sistemiyle odanın her köşesine eşit şekilde hava dağılımı, 10 derece sıcaklığın altında bile yüksek verim, istenilen sıcaklık seviyesine hızla ulaşma, sessiz çalışma, A++ enerji sınıfı soğutma, düşük enerji sarfiyatı, çevreyi koruma ve buna bağlı olarak düşük enerji maliyeti avantajları sağlıyor. 

 

COPA, yeni ’Salon Tipi Klima 48’ modeli ile müşterilerine 3 yıl garanti imkanı veriyor.

 

COPA ISI SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

 

1992 yılında Kemal Coşkunöz tarafından kurulan Copa Isı Sistemleri; Türkiye’nin en büyük kapasiteli çelik panel radyatör üreticilerinden biridir ve 20 yıldır ihracatta lider konumundadır. COPA, Bursa Minareliçavuş Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan 26 bin metrekarelik modern üretim tesisinde yüzde 100 Türk sermayesi ile yılda 3 milyon metretül çelik panel radyatör kapasitesine sahiptir.

 

Isı pompası, kombi, klima, şofben, panel radyatör, havlupan, oda termostatı, radyatör vanaları ve montaj aksesuar ürünleriyle 4 kıtada 40'tan fazla ülkede faaliyet gösteren COPA, Türkiye’de 30, yurtdışında ise 60’ın üzerinde distribütör bayisi ile hizmet vermektedir.